arianps

خوابیدن درست در کنار کولر گازی

برخی افراد متوجه می شوند که در طول تابستان نمی توانند شب ها بخوابند مگر اینکه اتاقشان سرد باشد. این تا حدودی خنده دار است زیرا برخی از همین افراد اصرار دارند که در زمستان خوب و گرم باشند. به هر حال، مهم است که هنگام خواب شبانه با کولر گازی روشن، از انجام آن زیاده روی نکنید. هوای تازه همیشه بهترین است، اما اگر به دلیل نگرانی‌های ایمنی یا ترس نمی‌توانید با پنجره باز بخوابید، از کولر گازی استفاده کنید. فقط مطمئن شوید که اتاق خیلی سرد نشود.

تعجب خواهید کرد که چند نفر در وسط تابستان گرم به سرماخوردگی دچار می شوند زیرا در اتاقی با دمای زیر چهل درجه می خوابند. برای اطمینان از اینکه اتاق خیلی سرد نمی شود، ممکن است بخواهید به یک تهویه مطبوع با دمای کنترل شده نگاه کنید.

مطلب پیشنهادی  دمپر دستی ولوم چیست؟

واحدهای پنجره ای وجود دارند که به شما امکان می دهند دقیقاً دمایی را که می خواهید بکوبید و سپس به جای ادامه دادن به سردتر کردن اتاق، وقتی به آن دما رسید، دستگاه خاموش می شود. همانطور که اتاق کمی گرم می شود، تهویه مطبوع دوباره روشن می شود تا دما را به تنظیمات دلخواه شما برگرداند.

این واحدهای تهویه مطبوع پنجره ای معمولاً قیمت کمی بالاتر دارند اما نه چندان. اگر می خواهید مطمئن شوید که خواب راحت و بدون یخ زدگی در شب داشته باشید، این واحدهای هوایی هستند که باید به سراغ آنها بروید.

Source by Myloer Jamery

مطلب پیشنهادی  ۷ نکته برای افزایش طول عمر کولر گازی اسپلیت

The post خوابیدن درست در کنار کولر گازی appeared first on آرین پادرا صنعت.

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *